Новини

21.05.2020

АТ "ДнСЗ" у боротьбі з COVID-19

АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» придбав швейцарські апарати ШВЛ наівисочайшего класу - Hamilton-C3 та Hamilton-C6, які вже встановлені у відділенні реанімації 9й міської лікарні та у лікарні швидкої допомоги. «У такий складний для країни час, в період пандемії COVID-19, ми не можемо стояти осторонь, знаючи, що існує гостра нестача апаратів штучної вентиляції легенів. Саме тому, як тільки нам підтвердили його наявність, ми не думали ні хвилини, адже і після пандемії цей апарат врятує сотні життів»- прокоментував Тараненко Сергій, генеральний директор заводу. Всього АТ «ДнСЗ» виділило 5,5 млн.грн на боротьбу з коронавірусом в Україні.

28.02.2020

Наші новорічні розваги

Новорічні розваги для колективу ДнСЗ у лютому: льодовий каток, кращі тренера, весела музика і гаряча кава! Веселимося разом!    

26.12.2019

ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ 2019 РІК!

Сплеском позитивних емоцій закінчився 2019 р. Силами профспілкової організації нашого заводу був організований грандіозний новорічний корпоратив в стилі Новорічного  ярмарку. Відкрив святкування Генеральний директор Тараненко Сергій Дмитрович, вимовивши вітальну промову з теплими побажаннями та напутніми словами на 2020 р. Корпоратив проходив в одному з виробничих цехів, що надавало додаткову родзинку святу. Конкурс ялинок, виготовлених власноруч цехами і відділами, прикрасив свято і подарував їх творцям грошові винагороди. Сюрпризи не закінчувалися весь вечір: лотерея , що проходила під час корпоративу, порадувала багатьох заводчан цінними призами, прямо на вході Дід ​​Мороз і Снігуронька зустрічали гостей і дарували всім подарунки! Теплий глінтвейн і соковитий шашлик підтримували сили гостей до пізнього вечора! Вітаємо колег та партнерів з Новим 2020 роком! Нехай він буде легким і продуктивним для нас всіх!

30.10.2019

Виставка хризантем

У жовтні дружний колектив ДнСЗ в кількості 200 чоловік вирішив помилуватися природою і відправився на виставку хризантем у м.Харків, еко-парк Фельдман. Прекрасна погода, чудові композиції з квітів, щасливі обличчя наших співробітників і членів їх сімей-що може бути краще!