АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» - підприємство зі 100-річним досвідом виробництва елементів верхньої будови колії із замкнутим циклом. Чисельність компанії складає більше 700 робітників.
 
 
Продукцію АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» активно використовують в Азербайджані, Білорусії, Казахстані, Молдові, Туркменістані, Узбекистані, Грузії та ін.. країнах СНД, а також в Боснії і Герцеговині, Естонії, Латвії, Литві, Іспанії, Туреччині та ін. країнах.
 
 
Споживачі продукції АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» - це залізничні компанії, морські порти, поромні переправи, рудники і шахти, метрополітени, промислові підприємства, міський електротранспорт.

Компоненти стрілочних переводів

У складі заводу є ряд ливарних і механічних цехів, які забезпечують виготовлення деталей для стрілочних переводів, глухих перетинань та інших елементів верхньої будови колії.

Деталі з високомарганцевої сталі

Крім елементів верхньої будови колії, на заводі виробляється змінне обладнання для гірничо-переробної промисловості: плити, що дроблять для щекових дробарок, футерування та броні для різних типів млинів, зуби ковшів кар'єрних екскаваторів.